Kasutustingimused

Üldine

Veebilehte www.mastermasculinity.com (edaspidi “Veebileht”) haldab ja haldab SpiritHUB OÜ (edaspidi “Meie”, “Me”). Need kasutustingimused moodustavad Veebilehe kasutamise tingimused ja tingimused.

Veebilehte kasutades nõustute nende kasutustingimustega. Kui te ei nõustu nende kasutustingimustega, siis palun lõpetage Veebilehe kasutamine kohe.

Õigused ja kohustused

Kõik Veebilehel olevad sisud, sealhulgas tekstid, graafika, logod, nupuikoonid, pildid, heliklipid, digitaalsed allalaadimised ja tarkvara on Meie või Meie sisu tarnijate omand ja on kaitstud rahvusvahelise autoriõiguse seaduste poolt.

Teil on lubatud vaadata ja alla laadida Veebilehe sisu ainult isiklikuks, mitteäriliseks kasutamiseks. See ei anna teile õigust:

  • müüa, rentida või alamlitsentsida materjali Veebilehelt;
  • kuvada Veebilehe materjali avalikult;
  • reprodutseerida, dubleerida, kopeerida või muul viisil ära kasutada Veebilehe materjali äritegevuses.

Kasutaja kohustused

Veebilehe kasutajana nõustute, et:

  • ei kasuta Veebilehte ebaseaduslikel eesmärkidel ega viisil, mis võib põhjustada selle kahjustamise, häireid või funktsionaalsuse vähendamist;
  • ei levita Veebilehe kaudu ebaseaduslikku, kahjulikku, ähvardavat, väärkohtlevat, laimavat, vulgaarset, obsöönset, ahistavat, vihkamist või rassilist, etnilist või muud soovimatut materjali;
  • ei levita Veebilehe kaudu materjali, mis on intellektuaalse omandi õiguste, näiteks autoriõiguse, kaubamärgi, konfidentsiaalsuse või ärisaladuse suhtes rikkuv.

Muudatused kasutustingimustes

Meil on õigus neid kasutustingimusi aeg-ajalt muuta. Muudetud kasutustingimused kehtivad alates nende avaldamisest Veebilehel.

>
Success message!
Warning message!
Error message!